Derya Tuna’dan ‘İdo ile Yasemin’in gizli çocukları’ esprisi!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses (30), 7 Ekim 2021 tarihinde üç yıldır birlikte olduğu manken Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu.

Oğlunun düğünü için kesenin ağzını açan Tatlıses, hiçbir masraftan kaçınmamış ve gelinine verdiği düğün hediyesi olay olmuştu. ‘İmparator’ lakaplı sanatçı, düğünde gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

“ANNEM TORUM DİYE SAYIKLIYOR”

Geçtiğimiz aylarda evliliğin güzel gittiğini dile getiren İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna’nın torun istediğini söyleyerek, “Çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz ama annem ilk günden beri torun torun diye sayıklıyor. En hayırlı zamanda olmasını diliyoruz. Çocuk güzel bir şey, bakalım kısmet” diye konuşmuştu.

YAKIN ARKADAŞININ BEBEĞİNİ GEZDİRDİ

Derya Tuna geride bıraktığımız gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Öğle saatlerinde emek yiyerek keyifli zaman geçiren Tuna, daha sonra yakın arkadaşının bebeğini gezdirirken görüntülendi.

GAZETECİLERİ GÜLDÜRDÜ

Derya Tuna; “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları” diyerek gazetecileri güldürdü. Sosyal medyada çıkan Yasemin Şefkatli’nin hamilelik ile ilgili haberine yorum yapan Derya Tuna şöyle konuştu:

Şu an öyle bir durum yok. Eğer olursa çok mutlu oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir