Neler Yaşandı? Ölümden Dönen Vuslat Doğan Sabancı’yla İlgili Ağızları Açık Bırakacak Bir İddia Ortaya Atıldı!

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Eşi Vuslat Doğan Sabancı, geçtiğimiz aylarda geçirdikleri deniz kazasında ağır yaralanmıştı. İyileşme sürecinde olduğu bilinen Vuslat Doğan Sabancı ile ilgili ortaya attılan iddia dikkat çekti…

Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’ın Leros Adası’nda yaptıkları bot kazasında ağır yaralanmıştı.

Kaza sonrası hayati riski bulunan Ali Sabancı’nın aort damarına stent takılmış, dalağının bir bölümü alınmış ve uzun süre yoğun bakımda tedavisi sürmüştü.

Vuslat Doğan Sabancı ise yüzüne aldığı ağır travmalar nedeniyle ameliyat olmuş ve zorlu bir süreçten geçmişti.

Sabah’tan Bülent Cankurt, şu sıralar taburcu olan ve evinde iyileşme sürecini yaşayan Vuslat Doğan Sabancı ile ilgili bir duyumunu aktardı.

Cankurt, evinde tedavisinin devam ettiğini ve ailesinden başka da kimseyle görüşmediğini söylediği Vuslat Doğan Sabancı’yla ilgili sosyeteden aldığı bir duyumu paylaştı.

Sosyetede dolaşan söylentilere göre Vuslat Doğan Sabancı, kazadan bir hafta önce, yıllardır evinde çalışan yardımcısını sudan bir sebeple kovdu.

Yine iddialara göre yardımcısı Vuslat Hanım’a çok ağır beddualar ederken; bir hafta sonra söz konusu bu bot kazası gerçekleşti.

Hâl böyle olunca olayı duyan kişiler, “Kadının bedduası tuttu, ah aldığı için bu başına geldi” yorumunu yaptı.

Söz konusu bu söylentiler doğru mu bilmiyoruz ancak böylesine bir kazadan ve yaşanan süreçten sonra bunların konuşuluyor olması biraz akıl tutulması yaşatıyor.

Öte yandan Vuslat Doğan Sabancı’nın bundan yaklaşık 10 yıl önce de çok ciddi bir bot kazası geçirdiği ve aylarca tedavi gördüğü biliniyor.

Vuslat Doğan Sabancı’yla ilgili iddialar, daha doğrusu dedikodular bu yönde…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir