Başkan Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı

Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret eden Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Bayrampaşa’dan deprem bölgesi Pazarcık’a yapılan yardımlara öncülük eden Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı takdim etti.

Geçtiğimiz yıl yaşanan 6 Şubat depremlerinin ardından Bayrampaşa-Pazarcık arasında dostluk ve kardeşlik köprüsü kuruldu… Tüm yardımlar bu köprüden geçerek depremzedelere ulaştırıldı. Bayrampaşa’dan yapılan yardımlara Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner öncülük etti. Türkiye’nin diğer illerinden ve Bayrampaşa’dan yapılan yardımlarla yaralar sarıldı, Bayrampaşa-Pazarcık arasındaki dostluk daim oldu… Pazarcık Belediye Başkanı Yılmazcan, bu dostluğu Başkan Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı takdim ederek pekiştirdi.

‘Asrın felaketinde’ Pazarcık halkını yalnız bırakmadıklarını belirten Başkan Aydıner, “Biz acıda ve kederde kenetlenip tek yürek olan bir milletiz. Tüm imkânlarımızı seferber ederek depremzede kardeşlerimizin yardımına koştuk. Bugün de Pazarcık Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Yılmazcan’ın hemşehrilik beratı ile gururlandık, mutluk olduk. Bu inceliği için kendilerine teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Yılmazcan da Bayrampaşa’dan çok yardım aldıklarını ve bu yardımlarla duygulandıklarını söyledi. Başkan Aydıner’e ve Bayrampaşa halkına teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir