Bella Duygulu: Tayfun’un yerine ben estetik yaptırıyorum!

Tayfun Duygulu, 1996 yılında usta sanatçı Kayahan’ın kızı, 1995 Türkiye 3. güzeli Beste Açar ile hayatını birleştimişti. Duygulu, kısa süren evliliğinin ardından bir dönem modellik yapan Tuğçe Kepekçi ile nikâh masasına oturmuştu.

Sanatçının bu ilişkiden iki erkek çocuğu dünyaya gelmişti. 2018’de Kepekçi’den boşanan müzisyen, 2020’de mimar Bella Duygulu ile mutluluğa ‘evet’ demişti.

“EŞİMLE KUTLAMAK ÇOK MUTLU ETTİ”

Tayfun Duygulu ve eşi Bella Duygulu, bu yıl Sevgililer Günü’nü Etiler Ajda’da romantik bir geceyle kutladı. Her yıl sahnede geçiren Tayfun Duygulu, bu kez eşiyle baş başa bir kutlama gerçekleştirdi. Duygulu, “14 Şubat’ta hep sahnede olmanın ardından, bu kez eşimle kutlamak beni çok mutlu etti” dedi.

“BÖYLE SÜRPRİZLERİ ÇOK OLUYOR”

Bella Duygulu ise, “Biz evleneli 4 sene oldu ama ilk kez baş başa kutlayınca farklı hissediyorum. Diğer hediyesi özel olsun ama çiçek beni çok mutlu etti. Çiçek her kadının hoşuna gider, benim de çok hoşuma gidiyor. Zaten Tayfun’un böyle sürprizleri çok oluyor” şeklinde konuştu.

“GENETİK OLARAK SANIYORUM”

Yılların eskitemediği sanatçı, basın mensuplarının gençleşme ve estetik operasyonlar hakkındaki sorularına ise, “Genetik olarak sanıyorum. Anne baba güzel olunca çocuk da güzel oluyor. Benim babam dünyanın en yakışıklı insanlarından, annem de en güzel kadınlardan. Bana kalırsa beni genç bırakan yegane sebep 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yanımda olan bu güzel kadın gibi ruhumu çalan insanların bana vermiş olduğu enerji gibi düşünüyorum. İyi ki evlenmişiz. Genç kalmamın sırrı aşk ve huzurlu evlilik. Ama her zaman huzuru bulamıyorsunuz” şeklinde yanıt verdi.

“ZATEN ÇOK YAKIŞIKLI”

Bella ise eşinin estetik operasyonlara gerek olmadığını düşündüğünü belirterek, “Zaten çok yakışıklı. Onun yerine ben yaptırıyorum. Memnun olmadığım yerler de oluyor. En son dudaklarımı yaptırdım ama keşke yaptırmasaydım. Allah’ın verdiği her zaman daha güzeldir ama önyargılarımız oluyor. Eşimden dolayı estetiklerim çok yadırganıyor” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir