İstanbul’da dehşet: Durup dururken arkadaşını başından bıçakladı!

İddiaya göre, Kağıthane Çağlayan’da geçtiğimiz ayda yaşanan olayda Barış Y. ve Soner A. isimli iki arkadaş, yolda sohbet ederek yürümeye başladı. İki arkadaş yürüdüğü sırada Soner A., hiçbir sebep yokken bıçak çekerek Barış Y.‘ye saldırmaya başladı.

Arkadaşını darbeden Soner A., daha sonra onu başından bıçakladı. Yaralanan genç bir süre sonra yere yığılırken, saldırgan ise hızla kayıplara karıştı. Dehşet anları ise kameralara anbean yansıdı.

SEBEPSİZ YERE BAŞINDAN BIÇAKLADI

Barış Y.‘nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Polis ekipleri ise saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

KAĞITHANE ASAYİŞ POLİSİ YAKALADI

Çalışmalar kapsamında Kağıthane Asayiş Büro Amirliği polisleri, saldırıya uğrayan Barış Y.’nin ifadesine başvurdu. Yapılan görüşmede Barış Y., mahalleden tanıdığı ismini Soner A. olarak bildiği şahısla beraber yürürken bir anda kendisini darbettiğini daha sonra bıçakladığını söyledi.

Bunun üzerine çevredeki güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, saldırgan şahsın Soner adını kullanan Aziz A. (18) olduğunu tespit etti.

Emniyet’te “uyuşturucu madde ticareti yapmak”, “evden hırsızlık” ve “hırsızlık” suçlarından kaydı bulunan Aziz A. Kağıthane Asayiş Büro Amirliği polisleri tarafından yakalandı. İfadesi alınan Aziz A. sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir