Şeyma Subaşı’dan Kızı Melisa İle İlgili Yapılan Yoruma Jet Cevap!

Geçtiğimiz günlerde Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi’den boşanan Şeyma Subaşı, Paris tatilinin ardından kızı Melisa ile soluğu Miami’de aldı. Tatil pozlarını sosyal medyadan paylaşan Subaşı, bir takipçisine verdiği cevapla gündeme geldi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, iş insanı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile 2 Mayıs’ta evlenmişti. Evlilikte psikolojik şiddet iddialarının ardından mahkemeye Subaşı, 5 aylık evliliğini Eylül ayında bitirdi. Çift, tek celsede boşandı.

Boşanır boşanmaz tatile çıkan Şeyma Subaşı, soluğu Paris’te aldı. Ünlü isim yaşadığı zorlu süreci arkadaşlarıyla birlikte atlattı. Boşandıktan sonra sosyal medya hesabını daha aktif kullanan Subaşı, Paris’in ardından kızı Melisa ile Miami’ye uçtu.

“BU KIZ OKULA GİDİYOR MU?”

Miami’den peş peşe paylaşımlar yapan fenomen isim, Acun Ilıcalı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa ile pozlarına da yer verdi. Fotoğraflardan birinin altına bir takipçisi “Bu kız okula gidiyor mu ya? Çok merak ediyorum” şeklinde yorum yaptı. Bu yoruma kayıtsız kalamayan Subaşı, “Melisa’nın okulu tatil. İnternational school. O yüzden tatilleri fazla belki de…” şeklinde cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir